Otvoren račun za humanitarnu akciju za obitelj Borak

OBJAVLJENO 18.5.2021.  |  AUTOR: Općina Cestica
Image by wagnercvilela from Pixabay

Image by wagnercvilela from Pixabay |

Povodom tragedije koja je zadesila obitelj iz naše općine, javilo nam se puno ljudi kako iz naše općine tako i iz drugih krajeva Hrvatske, ali i inozemstva koji su iskazali želju da pomognu donacijama. Tim povodom je Općina Cestica pokrenula postupak prikupljanja sredstava za unesrećenu obitelj.

Ovim putem vas obavještavamo da je račun otvoren i u nastavku su svi potrebni podaci:
 
  • Broj transakcijskog računa - IBAN:  HR71 2500 0091 5011 5312 8
  • SWIFT adresa - BIC Addiko Bank d.d. Zagreb: HAABHR22
  • Model: HR00
  • Poziv na broj: 7706-OIB uplatitelja
  • Opis plaćanja: Donacija - financijska pomoć
 
  • Kod plaćanja iz inozemstva koristite IBAN inozemnog partnera i BIC banke,čime ćete izbjeći dodatne troškove inozemne banke za plaćanja u kojima nije naveden IBAN, pri čemu se ujedno smanjuje mogućnost  pogreške.
  • Poslovne partnere u inozemstvu obavijestite da kod plaćanja u Vašu korist uvijek naznače broj Vaseg IBAN-a i identifikacijsku šifru Banke - BIC, a na računima koje Vi dajete inozemnim partnerima  navedite  Vas  IBAN  i BIC Addiko Bank  d.d. Zagreb.

Internet stranica koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost.